Szkolenie dla diagnostów laboratoryjnych, pracowników punktów krwiodawstwa oraz innych placówek wykonujących testy w kierunku HIV

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że Krajowe Centrum ds. AIDS – agenda Ministra Zdrowia oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” organizuje szkolenia w zakresie HIV/AIDS dla diagnostów laboratoryjnych, pracowników punktów krwiodawstwa oraz innych placówek wykonujących testy w kierunku HIV. W programie uwzględniono m.in. zagadnienia dotyczące aspektów medycznych, etyczno-prawnych i psychospołecznych HIV/AIDS oraz warsztaty z poradnictwa okołotestowego dostosowanego do laboratoriów i innych placówek wykonujących testy. Szkolenie obejmuje 22 godziny zajęć dydaktycznych, w tym 12 godzin warsztatów.

Proponujemy Państwu następujące terminy szkoleń:

  • 17 – 19 września 2018 r.BRAK WOLNYCH MIEJSC
  • 15 – 17 października 2018 r.BRAK WOLNYCH MIEJSC

Szkolenia odbędą się w podwarszawskiej miejscowości uzdrowiskowej Konstancin–Jeziorna. Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 100 zł. Organizator zapewnia w ramach opłaty zakwaterowanie w pokojach 2–osobowych i wyżywienie. Uczestnik pokrywa koszty dojazdu we własnym zakresie.
Wykładowcami są profesjonaliści, doskonale znający zagadnienia zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i dysponujący dużym doświadczeniem w pracy w punktach testowania w kierunku HIV. Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie na adres Fundacji (przez e-mail, fax lub pocztą) karty zgłoszenia na szkolenie oraz informacji o odbiorcy rachunku (dla osób, które życzą sobie wystawienia rachunku) – do pobrania poniżej.

Zakres tematyczny szkolenia