Szkolenie dla diagnostów laboratoryjnych, pracowników punktów krwiodawstwa oraz innych placówek wykonujących testy w kierunku HIV

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że Krajowe Centrum ds. AIDS – agenda Ministra Zdrowia oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” organizuje szkolenie w zakresie HIV/AIDS dla diagnostów laboratoryjnych, pracowników punktów krwiodawstwa oraz innych placówek wykonujących testy w kierunku HIV.

W programie uwzględniono m.in. zagadnienia dotyczące aspektów medycznych, etyczno-prawnych i psychospołecznych HIV/AIDS oraz warsztaty z poradnictwa okołotestowego dostosowanego do laboratoriów i innych placówek wykonujących testy. Szkolenie obejmuje 20 godziny zajęć dydaktycznych, w tym 7 godzin warsztatów.

Proponujemy Państwu następujący termin szkolenia:

  • 21 – 23 października 2019 r. – BRAK WOLNYCH MIEJSC

Szkolenie odbędzie się w podwarszawskiej miejscowości uzdrowiskowej Konstancin–Jeziorna. Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 100 zł. Organizator zapewnia w ramach opłaty zakwaterowanie w pokojach 2–osobowych i wyżywienie. Istnieje możliwość, za dodatkową dopłatą, zakwaterowania w pokojach jednoosobowych, w miarę wolnych miejsc w ośrodku szkoleniowym. Uczestnik pokrywa koszty dojazdu we własnym zakresie.
Wykładowcami są profesjonaliści, doskonale znający zagadnienia zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i dysponujący dużym doświadczeniem w pracy w punktach testowania w kierunku HIV. Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie na adres Fundacji (przez e-mail, fax lub pocztą) karty zgłoszenia na szkolenie oraz informacji o odbiorcy rachunku (dla osób, które życzą sobie wystawienia rachunku) – do pobrania poniżej.

 

Zakres tematyczny szkolenia

 

Wpłaty na konto należy dokonać najpóźniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia, z zaznaczeniem nazwiska osoby, za którą wnoszona jest wpłata oraz terminem szkolenia. Zwrotu wpłaty dokonujemy wyłącznie wtedy, jeżeli rezygnacja z udziału w szkoleniu nastąpi najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia

Uprzejmie informujemy, że pisemne potwierdzenie udziału w szkoleniu zawierające szczegóły organizacyjne prześlemy Państwu dwa tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia. Przesłanie karty zgłoszenia jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie.  W przypadku braku miejsc informujemy o tym uczestników natychmiast po otrzymaniu karty zgłoszenia.