Szkolenia dla osób prowadzących działania edukacyjne

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Krajowe Centrum ds. AIDS –  agenda Ministra Zdrowia oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” organizują szkolenia mających na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych z zakresu HIV/AIDS osób prowadzących działania edukacyjne w zakresie podstawowej wiedzy o HIV/AIDS.

W programie szkolenia uwzględniono m.in. zagadnienia etyczno-prawne, dotyczące epidemiologii, psychospołecznych aspektów HIV/AIDS, znaczenia profilaktyki, idei anonimowego
i bezpłatnego testowania w kierunku HIV, a także wybrane zagadnienia z seksuologii. Część szkolenia poświęcona będzie elementom z zakresu przeciwdziałania narkomanii.

W naszej tegorocznej ofercie znajdują się 3-dniowe (24 godziny zajęć dydaktycznych) szkolenia  w terminach:

  • 17 – 19 września 2018 r.
  • 1 – 3 października 2018 r.
  • 22 – 24 października 2018 r.
  • 19 – 21 listopada 2018 r.BRAK WOLNYCH MIEJSC

Szkolenia odbywać się będą w Centrum Animacji Misyjnej w podwarszawskiej miejscowości uzdrowiskowej Konstancin–Jeziorna.  Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne oraz wyżywienie w trakcie szkolenia.

Uczestnik pokrywa koszty dojazdu i noclegów we własnym zakresie. Organizator proponuje zakwaterowanie w miejscu szkolenia (pokój jednoosobowy w cenie 110 zł za dobę, miejsce w pokoju dwuosobowym 80 zł za dobę – odpowiednie opcje do wyboru znajdują się na karcie zgłoszenia). Uczestnicy opłacają noclegi bezpośrednio w Centrum Animacji Misyjnej.

Wykładowcami szkolenia są  profesjonaliści, doskonale znający zagadnienia zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i dysponujący  dużym doświadczeniem w bezpośredniej pracy z osobami żyjącymi z HIV/AIDS oraz z osobami uzależnionymi.

Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o przesłanie na adres Fundacji (przez e-mail, fax lub pocztą) karty zgłoszenia na szkolenie. Druki do pobrania poniżej.

Zakres tematyczny szkolenia

 

Uprzejmie informujemy, że pisemne potwierdzenie udziału w szkoleniu zawierające szczegóły organizacyjne prześlemy Państwu dwa tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia. Przesłanie karty zgłoszenia jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem na szkolenie.  W przypadku braku miejsc informujemy o tym uczestników natychmiast po otrzymaniu karty zgłoszenia.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.