Szkolenia dla prelegentów

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że Krajowe Centrum ds. AIDS –  agenda Ministra Zdrowia oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” organizują szkolenie skierowane do osób, które chciałyby prowadzić zajęcia edukacyjne i prelekcje z zakresu problematyki HIV/AIDS, zakażeń przenoszonych drogą płciową i narkomanii.
W programie uwzględniono m.in. zagadnienia dotyczące aspektów medycznych, etyczno-prawnych, profilaktyki, wybranych elementów narkomanii i seksuologii.

W naszej tegorocznej ofercie znajduje się 4-dniowe (32 godziny zajęć dydaktycznych) szkolenie  dla osób, które chciałyby prowadzić zajęcia edukacyjne i prelekcje z zakresu problematyki HIV/AIDS, zakażeń przenoszonych drogą płciową i narkomani  w terminie:

  • 4 – 7 grudnia 2017 r.

Szkolenie odbędzie  się w podwarszawskiej miejscowości uzdrowiskowej  Konstancin–Jeziorna.  Odpłatność za udział w szkoleniu wynosi 280 zł. Organizator zapewnia w ramach opłaty zakwaterowanie w pokojach 2–osobowych z łazienką i całodzienne wyżywienie. Uczestnik pokrywa koszty dojazdu we własnym zakresie.

Wykładowcami szkolenia są  profesjonaliści, doskonale znający zagadnienia zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i dysponujący  dużym doświadczeniem w bezpośredniej pracy z osobami żyjącymi z HIV/AIDS oraz z osobami uzależnionymi.

Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, prosimy o jak najszybsze przesłanie na adres Fundacji (przez e-mail, fax lub pocztą) załączonej karty zgłoszenia na szkolenie oraz  informacji o odbiorcy rachunku (dla osób, które życzą sobie wystawienia rachunku). Druki do pobrania poniżej.

Karta zgłoszenia na szkolenie

Zakres tematyczny szkolenia dla prelegentów

 

Zwrotu wpłaty dokonujemy wyłącznie wtedy, jeżeli rezygnacja z udziału w szkoleniu nastąpi najpóźniej 4 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.