Międzynarodowa konferencja na temat problematyki używania marihuany

Szanowni Państwo,

Informujemy, że limit miejsc na konferencję został wyczerpany.

Zapraszamy do śledzenia transmisji obrad konferencji na kanale You Tube Fundacji Res Humanae

 

 

Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii oraz Polska Fundacja Pomocy Humanitarnej „Res Humanae” zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji na temat problematyki używania marihuany, która odbędzie się w dniach 22-24 października 2018 roku w Warszawie w Hotelu Novotel Centrum.

Konferencja skierowana jest do osób pracujących w zakładach leczenia uzależnień oraz organizacji pozarządowych, a także pracowników instytutów badawczych, uczelni wyższych, jednostek samorządu terytorialnego oraz innych instytucji publicznych zajmujących się problemem narkomanii.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja odbędzie się w języku polskim i angielskim.  Uczestnikom konferencji spoza Warszawy zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie (2 noclegi w pokojach dwuosobowych) w hotelu, który jest miejscem konferencji (od poniedziałku do środy).

W celu zgłoszenia swojego udziału w konferencji należy wypełnić formularz, do którego link znajduje się poniżej. Informujemy, że wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem do udziału w konferencji. Osoby zakwalifikowane otrzymają oficjalne potwierdzenie w odrębnej wiadomości e-mail.

 

Program Konferencji

 

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Krajowego Biura do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii w ramach Narodowego Programu Zdrowia.